1 Naposledy upravil: pepoun11 (01.09.2014 14:45:21)

Téma: Lodní motor Igra

Dobrý den, mám tento motor doma už hrozně dlouho ani nevím kde se mi tam vzal. Nikde zde jsem něco takového neviděl, přesto se chci zeptat zda o tom někdo něco víte, případně jaké další varianty se vyráběly. Motor je plně funkční. Děkuji za odpověď.

Post's attachments

DSC07995.JPG 462.67 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Re: Lodní motor Igra

Mám dojem,že je to z lodě německé výroby.Vypadá podobně jako rychlostní člun od Ites.

3

Re: Lodní motor Igra

[*][/*]no, měl jsem asi začít tímhle obrázkem, ale nešlo mi dát dvě fotky za sebou. Jsem zde začátečník a ještě to neovládám. Zezhora je totiž přidělaný znak Igra a nemyslím si, že by ho tam někdo přidělával. Motor mám doma už přes 25 let.

Post's attachments

DSC08001.JPG 319.7 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

4

Re: Lodní motor Igra

Od němců jsme okopírovali hodně hraček tak proto ta podoba motoru.Gama portálový jeřáb =kopie tatrasmalt portál a podobně.

5 Naposledy upravil: pepoun11 (03.09.2014 11:19:14)

Re: Lodní motor Igra

jj, to máte pravdu, už dřív jsem si všimnul jistých podobností, tady mi šlo o to,že byl vyráběn u nás a že jsem nikde neviděl hračku kde by takový motor byl, když jsem na gůglu zadal Lodní motor Igra tak mi to ukázalo všelico, ale tento ne. Je možné že se prodával samostatně a mohl se dát na jakékoliv plavidlo.