1

Téma: Autem po čechách

Mám v inzerci inzerát na tuto hru. Sháním jí celkem dlouho, bohužel bez úspěchu. Hru vydala Česká státní pojišťovna. Hrací pole jsou jen čechy a plní se různé úkoly během cesty. Nemá někdo doma založenou, připadně v rodině někoho, kdo pracoval v tehdejší Čsp? Stačí klidně i ocanovaná kopie.

Hru jsem měl jako kluk na chatě. Děda jí jako zaměstnanec logistiky mezinárodní kamionové dopravy dostal asi jako reklamní předmět. Dlouhá léta jsme jí hrály, ale bohužel někam zmizela. Děda pravděpodobně uklízel a vzhledem k celkem salátovému vydání jí asi vyhodil.

Díky za každou informaci. Bohužel strýček google nenašel ani jeden odkaz... sad

2

Re: Autem po čechách

Zkuste se zeptat p.Štola,sběratele her.

3

Re: Autem po čechách

Zdravim , mozte mi niekto poslat podrobne foto trambusu cisterny na mlieko od itesu , ako je uchytena cisterna , hlavne potrebujem zadnu cast , zohnal som jednu ale je strasne poskodena a chcel by som ju zrepasovat , dakujem s pozdravom Dodo
hippostav@gmail.com

4

Re: Autem po čechách

čest práci-tak jsem vám milý kolegové sběratele trochu fouknul čerstvýho luftu do těchto stránek,aby se bylo na co mrknout.samozřejmě,že se s počtem kousku nemužu rovnat vám dlouhou dobu sbírajícím kolegum,ale i tak to stojí za to.přidal jsem tedy pár fotek ,sice do sekce inzerce,ale at´trošku stoupne tlak v těle.inu nezahálel jsem a něco za tu dobu co jsem sem nepsal něco nasbíral.tak se kolegové mrkněte.jinak pro soudruha majitele těchto stránek-:-)radku,budíček!!!!!!!!!!!!!!už je na čese začít makat na tomto webu.váš viktor