1

Téma: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

Vážení kolegové, nekteří mne znáte z aukra jako dodavatele různých drobných dílů na Itesácké hračky.
Neustále jsem dotazován na jeden konkrétní díl, a tím je krytka 3V bovdenového ovládání. Také pro svou potřebu bych nějaké uvítal a napadla mne možnost nechat udělat nový výlisek tohoto dílu.
Poptal jsem zatím několik výrobců současných českáých hraček a největší položkou je samozřejmě tvorba formy pro lisování. Proto se snažím zjistit zájem mezi sběrateli o nově vyrobené krytka. Otázka na Vás tedy zní - chybí u Vašich modelů také tyto krytky. Měli byste zájem o krytky nově vyrobené? Kolik ks osobně byste uvítali a byla by pro Vás relevantní cena 90-100 Kč/ks

(tato cena mne napadla podle nějakého průměru .. nemám vůbec představu kolik krytek mezi sběrateli by bylo prodejných. Počítám zatím s variantou kolem 1000ks, zatím poptaná cena formy + výlisku se pohybuje někde kolem 80-120tis Kč.
čím více zájemců o krytky bude, a třeba budu překvapen zájmem ... cena za 1ks se bude snižovat.

děkuji, pěkný den 
Petr Heinzl

Post's attachments

krytka_Ites2.jpg 49.19 kb, 1 downloads since 2012-07-22 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

Doporučil bych spíše výrobu formou odlévání např.z resinu. Tam je ta cena mnohem, mnohem nižší.

3

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

Zdravim měl bych zájem o 5ks.

4

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

dobry den taky bych mel zajem o 5ks.

5

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

zdravím,chtěl jsem se zeptat jak to vypadá s těmi krytkami určitě bych si taky vzal 5ks.

6

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

zdravim , tiez mam zaujem o 5 ks. Katka

7

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

Na krytkách se, doufejme, začne brzy pracovat ... jsme o krok blíž k zajištění výroby. Budeme včas informovat

8

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

Timto se připojuji s odběrem 5 ks krytu. Pokud bude forma na vstřik. lis byl bych schopen zajistit vyrobu.

9

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

Dobrý den,také bych měl zájem alespoň o 5 kusů.

10 Naposledy upravil: kvičala (21.02.2014 12:29:30)

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

O krytku ovladače bych měl taky zájem,zatím o 2ks.Jakmile budou k dodání prosím o kontakt a výši ceny za 1ks
bajer.milan1@seznam.cz

11

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

Zdravím krytek se asi nedočkáme,ale teď se objeviliy na aukru sice nejsou ještě  úplně vyladěné,ale myslím si že pokud je ten člověk ještě trochu doladí budou dobré odkaz "http://aukro.cz/ites-kryt-ovladace-nahr … 80644.html"

12

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

ahojte priatelia kde by som zohnal model autobusu Karosa šd 11 verzia z bowdenom najlepšie by bol funkčný,lebo hio chcem pre synátora,za akúkolvek cenu moj email michal.cibula@centrum.sk dakujem

13

Re: Krytky 3V ovládání ITES - nová výroba

PRAJEM VSETKYM K VIANOCIAM,,ZDRAVIA STASTIA VELA,,NECH SI NAJDE POD STROMCEKOM KAZDY CO SI ZELA,,,