1

Téma: škoda 1200 domácí potřeby

Zdravím na aukru se objevila zajímavá verze sanitky škoda 1200 s domácími potřebami. http://aukro.cz/ites-igla-skoda-1200-se … 09678.html a cena už značně bohužel narůstá. Máte někdo tento model ve své sbírce? Vypadadá velmi zachovale nikdy jsem ho neviděl, znám jen sanitku a pak policejní hlídkový vůz. Možná je to nějaká předělávka samo domo? Vypadaá ale pěkně.

2

Re: škoda 1200 domácí potřeby

je to předělávka ze dvou hraček.škoda 1200 od itesu ovoce zelenina a nebo servis se totiž jako setrvačníková verze nikdy neprodavala.dělala se jen na bovden a byli dvě verze s otevírací kapotou a kapotou v celku.na setrvačník se seriově vyrabela jen hlídka vb a sanitni vuz.ten se delal i ve dvou provedeni na bovnen s oteviraci kapotou a bez.stejně tak neexistuje seriove vyrobeny model hlidky vb na bovden.   v i k t o r

3

Re: škoda 1200 domácí potřeby

Tak to si nemyslím sám jsem viděl verzi policejní škody 1200 na bowden s houkačkou, navíc i ovladač byl originál modrý plechový. O sanitce pouze na setrvačník ale nevím tu jsem nikdy neviděl.

4

Re: škoda 1200 domácí potřeby

Pokud ale existovala verze na setrvačník což jsem se ptal, tak nevidím důvod proč by nemohli existovat všechny verze jak na setrvačník tak na bowden když by to šlo asi lehce kombinovat. Ale nevím neviděl jsem.

5

Re: škoda 1200 domácí potřeby

V galerii hracek ites i zde na strankach ale verze dodavkova se zeleninou je take a to jak na setrvacnik tak na bowden tak ze asi existovaly opravdu vsechny verze i na setrvacnik.

6

Re: škoda 1200 domácí potřeby

ne.na fotkach zde v sekci muze byt vyfocene cokoliv.poskladat si taky doma muzete jakoukoliv variantu.nicmene se bavme o tom co se bovprodavalo v hrackarstvi a co melo i original krabicku a od itesu se š 1200 prodávali tyto verze. sanitní vuz-na setrvačník,na den s oteviraci kapotou,na bovden s kapotou v celku.hlidka vb-na setrvacnik,dodavkove auto ovoce-zelenina  a  servis na bovden s oteviraci kapotou a na bovden s kapotou v celku. na klicek-pruzinovy pohon se nevyrabela.zadne jine verze se nevyrabeli seriove a nebyli v prodejnach.pokud nekdo ma pochyby,tak by bylo dobre se optat pana bukovskeho,ktery je majitel techto stranek a tuto otazku jsme spolu projednavali.nicmene ma k dispozici presna cisla z tovarny kolik a ceho se vyrobilo,vcetne barevnych variaci. takze nespekulujme. preskladat si doma muzeme cokoliv-mame li z ceho:-)

7

Re: škoda 1200 domácí potřeby

apropos-stranky a fotky se budou postupne upravovat.a nektere fotky a popisy nejsou aktualni ci jsou chybne .pochazeji jiz z drivejska,kdyz tyto stranky vlastnil a vytvarel robert svec.

8

Re: škoda 1200 domácí potřeby

celkem tedy 3sanitky-1 vb -4 dodavky.dohromady 8 verzi s 1200 kombi

9

Re: škoda 1200 domácí potřeby

Děkuji model se mi líbí i tak zkusím se o něj poprat. Mám už sanitku v peknem stavu  byl by to pěkný párek.