1

Téma: Poctiví a slušní prodejci

Dobu se tady řeší nepoctivost. Téma si musejí založit ti, co mají špatnou zkušenost.
Já naopak zakládám téma, postiví a slušní prodejci. Abychom i my ostatní věděli o všech, se kterými se dá bezproblému obchodovat a nemusíme se bát o své nebo peníze nebo hračky...
a je rozhodně lepší to mít vše v jednom tématu a jaksi pokupě..

Dovolím si tedy zde poděkovat panu Václavu Jasnému za naprosto bezproblémový obchod. Perfektní komunikace jak emailem, tak po telefonu!! Zboží přišlo v rekordním čase po zaplacení a vše bylo perfektně zabalené!! Děkuji a určitě doporučuji.
Martin V

80tá léta na bowden..

2

Re: Poctiví a slušní prodejci

Tak ja sa mozem zaručit za tychto ludi, nebol s nimi najmenši problem: Kamila Kavanová, Jan Mareš, Radim Ritzka, Bohumil Brodek, Martin Vejvoda/zrkadla na tatru 813/ a samozrejme majitel stranok p. Švec.

3

Re: Poctiví a slušní prodejci

napriklad pani Viktor Škarka a Milan Šimek co usporiadal stretnutie u neho doma su velmi slusny a poctivy ludia a je tu takych nastastie vela,,

4

Re: Poctiví a slušní prodejci

Mozem pridať dalsieho slušneho predajcu: p. Josef Míšek z Klatov. Veľmi dobrá dohoda, spokojnosť so zabalením, proste mozem doporučiť.

5

Re: Poctiví a slušní prodejci

Děkuji panu Zdeňkovi Oravcovi za naprosto bezproblémový obchod! Perfektní komunikace, skvěle zabaleno! Martin V.

80tá léta na bowden..

6

Re: Poctiví a slušní prodejci

Chtěl bych poděkovat p. Tomášu Ditrichovi, dobrá konunikace a rychlost odeslání zboží. Bezproblémový obchod. Děkuji
Pavel C.

7

Re: Poctiví a slušní prodejci

Dovoluji si zde poděkovat  p. Pavlovi Slabému za bezproblémovej obchod, výbornou  komunikaci a rychlé odeslání zboží. Doporučuji všem!!! 
                                                                                            Děkuji Zdenek .K.

8

Re: Poctiví a slušní prodejci

Mněl jsem tu čest uzavřít obchod  s p.Zdeňkem kadlecem.Velice dobrá spolupráce a hlavně důvěra prodejce-kupující.Všem mohu jen doporučit k obchodování.

9

Re: Poctiví a slušní prodejci

Další dobře uzavřený obchod s p.Martinem Neufusem.Mohu doporučit.

10

Re: Poctiví a slušní prodejci

Uzavřel jsem obchod s p.Michalem Antonym, vše jek má být a rychlost odeslání zboží. Doporučuji.

11

Re: Poctiví a slušní prodejci

Uzavřel jsem obchod s p.Miloslavem Zavřelem.Mohu jen doporučit,skvělá komunikace,dobře zabaleno,ryhle dodáno.

12

Re: Poctiví a slušní prodejci

S panem Zavřelem jsem taky nějaký obchod udělal a plná spokojenost.

Více o mých hračkách na http://www.rcmilan.estranky.cz/
a novější                                 http://www.starehracky.estranky.cz/

13 Naposledy upravil: dips (15.09.2013 10:14:21)

Re: Poctiví a slušní prodejci

Dobrý den, taky přidám jedno hodnocení.
Již několikrát jsem obchodoval s panem IGOREM KOLEČANSKÝM ze Slovenska, všechny obchody proběhly naprosto perfektně. Po uzavření obchodu pan Kolečanský ihned nebo maximálně druhý den pošle vždy předmět, perfektně zabalený, informuje mě o odeslání a pošle číslo balíčku. Vždy před uzavřením fotek mi pošle řadu fotografií, případně popis předmětu a upozorní mě na vady, pokud je předmět má. Obchody s tímto prodejcem mohu jen a jen doporučit.

14

Re: Poctiví a slušní prodejci

dobrý den máte nikdo z vás zkušenost s panem Peter Zberatel meil architektpeto@centrum.sk

15

Re: Poctiví a slušní prodejci

Zdravim , chcel by som vystavit svoju zbierku na tieto stranky , len neviem ako, viete mi niekto poradit.

16

Re: Poctiví a slušní prodejci

Poslat fotky ma mejl, je to tu někde  na stránkách napsaný s počtem fotek.
A korát bych řek, že se tu o to nikdo moc nestará. H.

Manyjak

17

Re: Poctiví a slušní prodejci

No ale kde uz z toho mam riadny chaos , som antitalent co sa tyka PC , ale aj tak dakujem

18

Re: Poctiví a slušní prodejci

Alebo mail na admina by som de nasiel ?

19

Re: Poctiví a slušní prodejci

Foto pošlete admin. info@starehracky.cz a on to dá na stránky.

20

Re: Poctiví a slušní prodejci

info@starehracky.cz

no ten právě moc nefunguje. H.

Manyjak

21

Re: Poctiví a slušní prodejci

Ok, dakujem.

22 Naposledy upravil: jakub.halata (26.09.2014 11:39:56)

Re: Poctiví a slušní prodejci

Já musím poděkovat panu Radimu Ritzkovi. Bezproblémový člověk. Dále bych chtěl poděkovat panu Karlu Šteklovi. Taktéž bezproblémový člověk. Mohu jen doporučit.