INZERCE

Jestliže si chcete podat inzerát musíte se nejdřív přihlásit nebo se zaregistrovat.

Starehracky.cz neodpovídá za obsah ani pravost inzerátů, stejně tak ani za pravost osobních údajů inzerenta.

Inzerce slouží pouze pro soukromé inzeráty vztahující se k tématu hraček. Starehracky.cz si vyhrazuje právo odstranit komerční inzeráty a inzeráty nevztahující se k tématu hraček.


Zvolte prosím, jaký typ inzerce chcete zobrazit: prodej | koupě | výměna | vše

Prodám

Stará hračka od Mehanotehnika Merce

cena

(více foto na váš email) Stará hračka od Mehanotehnika Mercedes 280 málo běžné barevné provedení!! Součásti je puvodní přislušenství jak vidíte. Auto nemá škrábance ani čmouhy jen volant je jen část viz.vozo Pneu tmavé, střecha pěkně tmavá nepoškrábaná, ovladač rovněz jako nový... Za funkčnost nijak neručím - funkčnost auta opravdu nijak nebyla zkoušena, nemam tolik baterii jak bylo nalezeno tak jen nafoceno. Auto vzhledově vypadá skoro jako nové jak vidíte. Krabice také skvělé na své stáří zachovalá, drží tvar! Velmi pěkný kus do vaší sbírky, auto bylo velmi málo hrané a leželo vesměs pořád jen v krabici. Pokud toto provedení ještě ve sbírce nemáte tak neváhejte, druhá šance takto zachovalé s příslušenstvím a krabici se vam nemusí podařit sehnat. Osobně Frýdek-Místek, Havířov nebo zašlu kurýrem PPL +130kč k ceně(přeprava, balné) Zásilkovnou + 90,- Zasílám i na SK(mám eur účet) + 10eur k ceně. Dobře zabalím. Ne dobírka. Inzerát platí do smazání. Vystavím doklad o vaší platbě.

3350 Kč

vloženo: 7. 6. 2022

Prodám

Staré plechové auto TDV Monopost

cena

Cenu nabídněte

neuvedena

vloženo: 27. 5. 2022

Prodám

DESTA ITES-NOVA

cena

Stav nove rozbalene hracky.

4900 Kč

vloženo: 19. 5. 2022


Copyright © 2005 - 2022 StareHracky.cz.
Všechna práva vyhrazena.Veškeré ochranné známky na těchto stránkách jsou majetkem jejich oprávněných vlastníků a jejich použití je chráněno zákonem. Ochranné známky těchto výrobců jsou na těchto stránkách vyobrazeny pouze za účelem informování veřejnosti o původu a výrobci takto označeného zboží.


MuzeumAuticek.cz

Abrex.cz